Polecane książki: The Book on Managing Rental Properties

The Book on Managing Rental Properties, Brandon Turner, Heather Turner, 347 stron

Managing Rental Properties

Od lat czytam książki o nieruchomościach ze Stanów Zjednoczonych i z Wielkiej Brytanii. Są to rynki, które mają inne prawo i inne problemy społeczne i techniczne, jednak rozwiązania stosowane na tych rynkach wyprzedzają znacznie naszą rzeczywistość.

Czytając takie pozycje czuję się, jakbym czytał o przyszłości, ponieważ wiele metod stosowanych przez właścicieli mieszkań tam, u nas również świetnie się sprawdzają.Wiem, bo od lat wdrażam takie pomysły do swojego biznesu. Mało tego najbardziej znani inwestorzy w nieruchomości w Polsce również czerpią z takiej literatury.

The Book on Managing Rental Properties to pozycja godna polecenia. Widać, że autorzy żyją z nieruchomości i wynajmowania ich. Nie czyta się tej książki łatwo, ale warto. Sporo spostrzeżeń, gotowych rozwiązań i także DOKUMENTÓW i UMÓW, które bardzo się przydadzą. Gdybym tylko miał szansę czytać i wdrożyć tę książkę w 2015 roku, wtedy byłby to skok jakościowy w przód o 5 lat. Czytając ją dziś, robiłem notatki, mam ich mnóstwo (teraz zostaje tylko je obrobić i wdrożyć). Dla mnie nie ma czegoś takiego jak koniec edukacji. Jest to pozycja TYLKO języku angielskim. Nie czytaj jej, jeśli nie zajmujesz się choćby w małej części zarządzaniem najmem, ponieważ jest to pozycja dla prawdziwych landlordów (właścicieli mieszkań). W innym przypadku będzie to pozycja zbyt techniczna i ciężka do zrozumienia i wdrożenia.

Cieszę się natomiast niezmiernie z innej kwestii. Jest to pierwsza pozycja nieruchomościowa zza oceanu, w której stosowane rozwiązania są mniej zaawansowane niż nasze. Widać ogromny skok jakościowy w zarządzaniu najmem i rozwoju praktyk biznesowych w Polsce.

Polecam czytać książki takie jak ta, ponieważ:
* przekonasz się jak rzeczywiście wygląda inwestowanie w nieruchomości
na wynajem
* jakie są plusy inwestowania oraz jakie są zagrożenia związane z zarządzaniem najmem
* poznasz skuteczne i sprawdzone rozwiązania stosowane przez praktyków
* zyskasz inspirację, inny punkt widzenia niż oficjalnie promowany
* możesz skopiować, wdrożyć i testować rozwiązania stosowane przez innych zaawansowanych inwestorów
* dowiesz się jak życie z najmu wygląda w praktyce

#ManaginRentalProperties #MaximumProfits #FewerHeadAches #FindingScreeningManaging #BrandonTurner #HeatherTurner #BiggerPockets #nieruchomości #zarządzanienajmem #landlord #mieszkanianawynajem #ŻyjzNajmu #RobertJarczyński #RenMe

Robert Jarczyński – inwestor, szkoleniowec, autor, rentier.

Przewiń do góry